Sır Forklift Servis - Tamir Bakım Kiralama Hizmetleri

1993 yılında kurulan firmamızın kurulduğu günden beri forklift tamir ,  forklift bakım ve onarımı ,  forklift satış ,  forklift kiralama ve  forklift yedek parça satışı hizmeti ile firmamız her daim müşteri ve hizmet odaklı çalışmayı sürdürmüştür. Bölgesinde bünyesinde Forklift Yedek Parça Satışı ve Profesyonel Forklift Servisi olan bir firmadır. Müşterisine her türlü ihtiyacını karşılayacak donanıma ve uzun yıllarla edinilmiş bir tecrübeye sahiptir.  Ayrıca forklift kiralama çözümleri üreten, kendisini müşterinin yerine koyan, onun çıkarlarını düşünen firmamız bu alanda uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Sıradan bir forklift servis ve forklift yedek parça  firması olmaktan öte, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak,  forklift kiralama şartları ve avantajlarıyla ve  forklift yedek parça ve forklift lastik hizmetimizde ‘hizmette sınır yoktur’ ilkesiyle: Uzman ve tecrübeli kadrosuyla, marka bakmaksızın tüm forklift müşterilerimize makul fiyat ve en iyi hizmeti  sorunsuz bir şekilde verebilmenin avantajlarını sunmaktadır.  Sır Forklift Servisi - Tamir Bakım Hizmetleri olarak tüm forklift markaları ile ilgili Forklift Servis ve Forklift Yedek Parça Satışı aynı zamanda firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından revizyonu yapılmış 2.el forklift satışı ve eğer talep ettiğiniz takdirde forklift kiralama hizmetimizle ve uzman servis ekibimizle siz değerli müşterilerimize  hizmete hazır bulunmaktayız.

 

Sır Forklift, her marka ve modelde  forklift tamiri , forklift satışı , forklift bakım, forklfit onarım , forklift yedek parça, forklift kiralama, 2.el satış ve yerinde forklift servis hizmetleriyle faaliyet göstermektedir.

Uzun yıllardan bugüne forklift servis ve hizmet konusunda tecrübeye sahip kadrosuyla müşterilerine kaliteli ve hızlı forklift servis hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. İhtiyacınıza uygun sıfır forklift lerimiz ve İkinci el forklifler imizle satışı ve birçok şirkette hizmet vermekte olan kiralık forkliftler imizin her türlü bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşıladığımız gibi, müşterilerimizin kendi forkliftlerine de forklift bakım forklift tamir forklift onarım ve forklift servis hizmetini sunmaktayız. Dizel forklift ve elektrikli forklift olarak siz değerli müşterilerimize forkliftlerinizin ve istif makinalarınızın tamir ve bakım onarım olarak hizmet vermekteyiz.

Tamir ve Bakım Hizmetleri

Her marka forkliftinizin arızalarını gidermede ve bakımlarında uzman ekibimizle yerinde servis imkanıyla hizmetinizdeyiz. Forklift tamiri konusunda uzman ekibimizle forklift lerinizi en kısa sürede tamir ve bakımlarını gidererek siz müşterilerimize en iyi hizmet vermek üzere çalışmaktayız. İstanbul içi gezici yerinde servis imkanlarıyla hizmetinizdeyiz. 

<strong>FORKLİFTİNİZE UYGUN HİZMETİ ALMAK  İÇİN BİZİ ARAYIN

0212 281 62 11

FİYAT TEKLİFİ ALIN</strong>

Adınız (gerekli)

E-Postanız (gerekli)

Konu

Mesajınız